התקשרו אלינו: 5277*


מנוי קייםמתעניין

בחר סניף:

אני מאשר/ת ש- Great Shape ישלחו אלי חדשות ומבצעים לאימייל
זומבה הוא ריקוד קליט ותוסס בעל אופי לטיני ובו לכל שיר בשיעור יש את הריקוד המיוחד שלו. כל זאת במקצבים לטיניים שונים תוך התאמה לכל רמה.

בשנת 1999 אלברטו פרז- "בטו", רקדן, מדריך אירובי וכוריאוגרף, יליד העיר קאלי ,נישא על גבי ההצלחה בקולומביה. בטו "עשה עלייה" לארה"ב ונחת כמובן במיאמי, פלורידה, בה מתגורר ריכוז עצום של היספנים. הוא החל ללמד במכוני הכושר בעיר והקהל, שמטבע הדברים התחבר למוסיקה במהירות, מילא את שיעוריו עד אפס מקום.

ההצלחה של "בטו" לא נעלמה מעיני שני יזמים היספנים אשר "הריחו" את ההזדמנות לבנות מותג אירובי מנצח ולהפיץ את הסגנון החדש והמלהיב ברחבי העולם.

הם שינו את השם ל"זומבה", שמשמעותו בסלנג קולומביאני היא "לזוז מהר ובכיף", רשמו אותו כסימן רשום והחלו להכשיר מדריכים בהדרכתו של "בטו". המדריכים התפזרו ברחבי ארה"ב וקהל תלמידים מגוון החל לנהור למכוני הכושר שלהם. עכשיו החברה היתה מוכנה לשלב הבא.

הביקוש הגובר למדריכי זומבה בארה"ב וברחבי העולם, האיץ את תהליך פתיחת Zumba Educational Division – חטיבת ההדרכה של זומבה. עד היום הוכשרו למעלה משלושים אלף מדריכים מוסמכים ב- 70 מדינות, לרבות: יפן, סין, אנגליה, גרמניה, קנדה, צרפת, הולנד וספרד.

כנס זומבה העולמי הראשון נערך במיאמי ובו משתתפים 1,200 מדריכי זומבה מ – 40 מדינות. זומבה מפתחת את ZUMBA GOLD  – מוסיקה וכוריאוגרפיה בקצב מתאים למבוגרים פעילים בני 50 פלוס.