התקשרו אלינו: 5277*


מנוי קייםמתעניין

בחר סניף:

אני מאשר/ת ש- Great Shape ישלחו אלי חדשות ומבצעים לאימייל
שיעורי עיצוב הגוף הם שיעורי חיזוק המותאמים לכל רמה ולכל סגנון אישי עם אביזרי הסטודיו החדשניים ביותר. השיעורים מיועדים לחיזוק כללי, טיפוח יציבה, אימון לאחר לידה, שיפור כוח וגמישות וכל התשובות נכונות.

Body Shape– חיזוק ועיצוב כל שרירי הגוף באופן מאוזן כנגד התנגדות. עיצוב קלאסי עם נגיעה מודרנית תוך שילוב אביזרים כגון גומיות, משקולות, מדרגות, כדורים, גלילים ובודי בר לשיפור סבולת כוח וגמישות.

Stretching– שיעור עיצוב גוף בהנחייתו של מוביל שיעורי המתיחות בישראל- ניסים זוארץ., המתמקד בהארכת שרירים ושיפור טווחי תנועה פונקציונאלים באופן דינאמי וסטאטי, תוך שימוש בטכניקות מגוונות ומתקדמות למתיחות. חיזוק בטווח המלא של השריר, תוך דגש על יציבה וזרימה תנועתית.

עיצוב הגוף לאחר לידה– התעמלות בריאותית המתמקדת בחיזוק שרירים טבעתיים ועמוקים, תוך תשומת לב מיוחדת לאגן ועמוד שדרה. בשיעור יושם דגש על שיפור טווח תנועה, שיווי משקל ועומסים, המופעלים בצורה מבוקרת ובטיחותית. כל זאת באווירה של כיף והנאה.

אימון בריאותי– אימון חיזוק עם דגש על שיפור צפיפות עצם, תנועתיות ושיווי משקל לשכלול תנועתי יומיומי פונקציונאלי ולאיכות חיים משופרת.

Dynamic shape– קצרים בזמן? בדיוק בשביל זה המצאנו בשבילכם את חבילת הכושר המושלמת הכוללת עבודת סבולת לב ריאה בשילוב חיזוק וחיטוב עם אביזרי התנגדות.