חדר כושר רעננה

Free Way

המסלול הגמיש עם האופציה לעצור בכל שלב שתחליט

הצטרפו, נסו, לא תאהבו?
קבלו את הכסף חזרה!

229

לחודש

מנוי ללא התחייבות

Keep Running

המסלול הכי משתלם

הצטרפו, נסו, לא תאהבו?
קבלו את הכסף חזרה!

199

לחודש

מנוי ללא התחייבות*

שעות פעילות הסניף:

נגמר לכם המנוי?
לא להתבאס!

קצת על מועדון כושר גרייט שייפ רעננה

GREAT SHAPE רעננה הוא דבר ראשון פשוט יפה. המועדון ממוקם במרכז העיר, כך שניתן לשלב שני דברים ממש טובים: כושר וקניות.
אז מה יש אצלנו?
עיצוב חדשני, אך קלאסי, חדר כושר מתקדם, חדרי סטודיו המציעים מגוון שיעורים עשיר במיוחד בסגנונות שונים, חנות בגדים עם המותגים המובילים UNDER ARMOR ו- NIKE ואת מכשיר הסינרג' – מכשיר חדיש לאימון בקבוצות קטנות.
לקחנו שניה אויר, אבל יש לנו גם צוות מדריכים מקצועי ביותר והכי חשוב, שמטפל בכל אחד מכם הכי אישי שאפשר.

פילאטיס מכשירים בגרייט שייפ רעננה

השיטה פותחה על ידי ג'וזף פילאטיס, והרעיון הוא לאמן את הגוף ולגייס את השרירים הנכונים בשביל לבצע את מטלות היומיום במינימום מאמץ וללא שחיקה.

אנחנו נאפשר לגוף להגיע לטווחי תנועה במפרקים ולאורך כל עמוד השדרה ובכך נמנע, נעכב, ונטפל בפציעות עתידיות או קיימות. בשיטת פילאטיס מכשירים כמו בחיים יש המון תנועה, שזורה בקסם, חוכמה ונשמה.

פילאטיס מכשירים מאפשר עבודה עצימה על מגוון של קבוצות שרירים, רמות קושי שונות, תנועתיות, גמישות, וחיזוק יציבה. התרגול מיועד לכלל האוכלוסייה וכן גם לנשים בהריון, הגיל השלישי, חיזוק לאחר פציעה, ספורטאים ורקדנים!

פילאטיס מכשירים יעורר אצלנו פתיחות מחשבתית, הבנה עמוקה של הגוף וחיבור אמיתי בין הגוף לנפש. החוקים כאן אחרים, אבל ברגע שתעלו על הגל, לא תרצו להפסיק!

התרגול של פילאטיס מכשירים אצלנו בגרייט שייפ רעננה הוא שונה, מרענן, מעמיק ומהנה! עם המדריכים הכי מנוסים באזור, בקבוצות קטנות, ודגש על יחס אישי עם כל מתאמן!

הפילאטיס מכשירים כדרך חיים ליציבה נכונה יותר,  חיזוק והארכת השרירים, הפחתת כאבים, הפגת מתחים ויצירה של גוף בריא כבית לנפש מאושרת ומאוזנת בתוכו

שיעורים בסטודיו רעננה:

כתובת: אחוזה 142, רעננה, מתחם המשביר הישן